O Brewa

Dane kontaktowe

  • Ogólne
  • Doradcy - Fotowoltaika
  • Doradcy - Ogrzewanie
  • Oddziały | Autoryzowani Partnerzy
  • Dział marketingu i rozwoju
  • Dotacje i zgłoszenia
  • Dział techniczny
  • Ubezpieczenia

Brewa Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Częstochowska 77

62-800 Kalisz

Zobacz na mapie

kontakt@brewa.pl

62 590 42 82 

 661 305 701 

NIP 618-214-79-52

REGON 360681248

Facebook / LinkedInYouTube


sylwia piotrowska brewa

Doradca Klienta
Sylwia Piotrowska

 62 590 42 82 
 s.piotrowska@brewa.pl

sylwia marciniak brewa

Doradca Klienta
Sylwia Marciniak

 661 305 701 
 s.marciniak@brewa.pl

Andrzej Janiak Brewa

Menedżer Regionu
Andrzej Janiak

 a.janiak@brewa.pl

Menedżer Regionu
inż. Piotr Kotkowski

 p.kotkowski@brewa.pl

krzysztof zakrocki brewa

Menedżer Regionu
Krzysztof Zakrocki

 k.zakrocki@brewa.pl

 

 

dominik olejnik brewa

Specjalista ds. 
Słonecznego Ogrzewania

Dominik Olejnik

 508 828 557 
d.olejnik@brewa.pl

 

Maciej Borowiak Brewa

Lider ds. Rozwoju
Maciej Borowiak

 605 783 101 
 m.borowiak@brewa.pl

Kamil Glapiński Brewa Fotowoltaika

Lider ds. Marketingu
Kamil Glapiński

 606 669 689 
 k.glapinski@brewa.pl

Lider Działu Administracyjnego
Anna Piechocka

 603 535 169 
 a.piechocka@brewa.pl

anna matuszewska brewa

Specjalista ds. księgowości
Anna Matuszewska

 603 535 169 
 a.matuszewska@brewa.pl

Edyta Bąkowska - Brewa

Specjalista ds. administracyjnych
Edyta Bąkowska

 603 535 169 
 e.bakowska@brewa.pl

 

Lider Działu Technicznego
Karol Marczak

 507 969 767 
 k.marczak@brewa.pl

filip matyjaszczyk

Inżynier ds. Wsparcia Technicznego
Filip Matyjaszczyk

 508 828 638 
 f.matyjaszczyk@brewa.pl

Inżynier ds. Wsparcia Technicznego
Mariusz Margiela

 661 411 384 
 m.margiela@brewa.pl

piotr zyto brewa

Młodszy Projektant Systemów Fotowoltaicznych
Piotr Żyto

 p.zyto@brewa.pl

 

UBEZPIECZENIA
Łukasz Makowski

697 221 040
ubezpieczenia@brewa.pl


Formularz kontaktowy

Odśwież
tokenImage

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi na zadane pytania.



* Pola wymagane

Mapka dojazdu

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM