O Brewa

Dane kontaktowe

  • Ogólne
  • Nasi doradcy
  • Dział marketingu i rozwoju
  • Dotacje i zgłoszenia
  • Dział techniczny
  • Ubezpieczenia

Brewa s.c.

ul. Częstochowska 77
62-800 Kalisz

Zobacz na mapie

kontakt@brewa.pl
62 590 42 82 

 661 305 701 

NIP 618-214-79-52
REGON 360681248

Katarzyna Rączak Brewa Fotowoltaika

Doradca Klienta
Katarzyna Rączak

 661 305 701 
 k.raczak@brewa.pl

sylwia marciniak brewa

Doradca Klienta
Sylwia Marciniak

 62 590 42 82 

 s.marciniak@brewa.pl

Menedżer Regionu: Polska Północna
inż. Piotr Kotkowski

665 099 864
p.kotkowski@brewa.pl

Andrzej Janiak Brewa

Menedżer Regionu: Polska Południowa
Andrzej Janiak

 888 430 269 
a.janiak@brewa.pl

heluszka

Specjalista ds. OZE
Kamil Heluszka

 605 999 424 
k.heluszka@brewa.pl

Maciej Borowiak Brewa

Lider ds. Rozwoju
Maciej Borowiak

 605 783 101 
 m.borowiak@brewa.pl

Kamil Glapiński Brewa Fotowoltaika

Specjalista ds. Marketingu
Kamil Glapiński

 606 669 689 
k.glapinski@brewa.pl

 

Specjalista ds. administracyjnych
Anna Piechocka

603 535 169 
a.piechocka@brewa.pl

Edyta Bąkowska - Brewa

Specjalista ds. administracyjnych
Edyta Bąkowska

 603 535 169 
e.bakowska@brewa.pl

 

Lider Działu Technicznego
Karol Marczak

507 969 767
k.marczak@brewa.pl

Inżynier ds. Wsparcia Technicznego
Mariusz Margiela

661 411 384
m.margiela@brewa.pl

filip matyjaszczyk

Inżynier ds. Wsparcia Technicznego
Filip Matyjaszczyk

f.matyjaszczyk@brewa.pl

 

UBEZPIECZENIA
Łukasz Makowski

697 221 040
ubezpieczenia@brewa.pl


Formularz kontaktowy

Odśwież
tokenImage

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi na zadane pytania.



* Pola wymagane

Mapka dojazdu